JUSTYNA KOSTRZEWSKA MISTRZYNIĄ POLSKI

W miniony weekend w Zamościu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Sprinterskim, Średniodystansowym i Sztafetowym w biegu na orientację. Bardzo dobrze spisała się nasza zawodniczka Justyna Kostrzewska, która w biegu sprinterskim zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych (K-16). Na trasie po zamojskiej starówce pokonała o 29 sekund Zuzannę Wańczyk z klubu PUKS Młode Orły oraz Aleksandrę Sobas z WKS Wawel Kraków (o 32 sekundy). W kategorii brało udział 38 zawodniczek.

Pierwsze miejsce w sprincie w kategorii M-70/75 zajął nasz najstarszy zawodnik Graham Moon-Zalewska.

W kategorii M-35 w biegu średniodystansowym brąz zdobył Stanisław Sołowiej.

W biegu sztafetowym trzecie miejsce zajęła sztafeta MV-140 w składzie: Zbigniew Mańka, Graham Moon-Zalewska oraz Stanisław Sołowiej.

WYNIKI

Gratulujemy i mamy nadzieję na kolejne sukcesy naszych zawodników w przyszłości.