Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        05.09.2020 16:04:39
                                                                                          Mistrzostwa WOT 2020
===HSMTeam=================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K 21        4.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-32      3-47      4-37      5-36      6-44      7-33      8-34      9-39     10-45     11-46     12-48     13-49     14-43    
  1 Izabela Grodzicka              43.30  2.44/1*   5.34/1*   8.23/1*  11.25/1*  15.55/1*  26.36/2   27.35/1*  28.51/1*  31.24/1*  32.40/1*  37.09/1*  38.20/1*  42.39/1*  43.19/1*  43.30/1* 
    2 LBOT Lublin                         2.44/1*   2.50/1*   2.49/1*   3.02/1*   4.30/4   10.41/12   0.59/1*   1.16/2    2.33/1*   1.16/1*   4.29/1*   1.11/1*   4.19/2    0.40/3    0.11/1* 
  2 Anna Mieszkowska               50.36  4.05/8    7.34/6   11.34/5   15.07/4   19.10/2   27.14/3   28.58/3   30.23/3   34.38/2   36.45/3   42.31/2   45.07/2   49.40/2   50.22/2   50.36/2  
    7 PBOT Gdańsk                         4.05/8    3.29/7    4.00/4    3.33/4    4.03/3    8.04/9    1.44/7    1.25/3    4.15/6    2.07/11   5.46/2    2.36/10   4.33/6    0.42/7    0.14/7  
  3 Monika Żelazna                 56.16  2.59/2    7.33/5   11.17/4   14.35/3   23.35/6   29.24/5   31.06/4   38.00/7   41.51/6   43.26/6   49.13/4   50.30/3   55.14/3   56.03/3   56.16/3  
    2 LBOT Lublin                         2.59/2    4.34/11   3.44/3    3.18/3    9.00/10   5.49/3    1.42/6    6.54/10   3.51/5    1.35/2    5.47/3    1.17/2    4.44/7    0.49/11   0.13/5  
  4 Jadwiga Stadnik                58.52  4.00/6    7.18/3   12.11/6   16.36/5   20.25/3   27.23/4   28.52/2   29.53/2   34.39/3   36.21/2   46.54/3   52.23/4   57.41/4   58.34/4   58.52/4  
    3 PBOT Rzeszów                        4.00/6    3.18/5    4.53/10   4.25/7    3.49/2    6.58/5    1.29/2    1.01/1*   4.46/8    1.42/3   10.33/12   5.29/13   5.18/11   0.53/13   0.18/13 
  5 Paulina Sikorska               59.39  4.58/9    8.15/8   19.22/12  24.11/11  30.10/11  36.18/9   38.04/9   39.31/8   43.47/8   45.48/8   51.39/6   54.10/5   58.37/5   59.25/5   59.39/5  
    7 PBOT Gdańsk                         4.58/9    3.17/4   11.07/13   4.49/10   5.59/7    6.08/4    1.46/8    1.27/4    4.16/7    2.01/9    5.51/4    2.31/9    4.27/3    0.48/9    0.14/7  
  6 Ula Fydrych                    60.05  3.01/3    6.07/2   10.18/2   14.16/2   23.32/5   32.07/6   34.05/7   36.19/5   42.43/7   44.43/7   53.03/7   54.34/6   59.02/6   59.50/6   60.05/6  
    4 W-MBOT Olsztyn                      3.01/3    3.06/2    4.11/6    3.58/6    9.16/12   8.35/10   1.58/10   2.14/8    6.24/10   2.00/8    8.20/8    1.31/4    4.28/4    0.48/9    0.15/10 
  7 Weronika Kostieniewicz         61.57  3.54/4    9.06/9   13.27/7   17.54/7   25.04/7   32.14/7   33.51/6   35.55/4   39.39/4   42.11/5   53.04/8   56.04/7   60.55/7   61.45/7   61.57/7  
    1 PBOT Białystok                      3.54/4    5.12/12   4.21/8    4.27/8    7.10/9    7.10/8    1.37/4    2.04/7    3.44/4    2.32/12  10.53/13   3.00/11   4.51/8    0.50/12   0.12/3  
  8 Natalia Kowalska               61.59  4.02/7    8.14/7   15.05/9   21.19/10  26.12/9   33.21/8   35.02/8   36.50/6   40.10/5   41.59/4   51.23/5   56.16/8   61.07/8   61.47/8   61.59/8  
    7 PBOT Gdańsk                         4.02/7    4.12/8    6.51/12   6.14/12   4.53/6    7.09/7    1.41/5    1.48/5    3.20/2    1.49/5    9.24/10   4.53/12   4.51/8    0.40/3    0.12/3  
  9 Joanna Sobocińska              65.59  8.51/13  12.03/11  16.17/10  20.13/9   29.26/10  38.02/11  39.59/11  42.21/9   48.41/9   50.36/9   59.10/9   60.32/9   65.04/9   65.45/9   65.59/9  
    4 W-MBOT Olsztyn                      8.51/13   3.12/3    4.14/7    3.56/5    9.13/11   8.36/11   1.57/9    2.22/9    6.20/9    1.55/6    8.34/9    1.22/3    4.32/5    0.41/5    0.14/7  
 10 Joanna Palka Jarosiewicz       74.49  3.56/5    7.19/4   10.47/3   17.28/6   21.58/4   25.18/1*  32.15/5   53.05/11  56.41/10  58.26/10  68.12/10  69.58/10  73.59/10  74.36/10  74.49/10 
    2 LBOT Lublin                         3.56/5    3.23/6    3.28/2    6.41/13   4.30/4    3.20/1*   6.57/12  20.50/11   3.36/3    1.45/4    9.46/11   1.46/6    4.01/1*   0.37/1*   0.13/5  
 11 Małgorzata Ligęska             83.29  6.41/11  23.11/13  27.16/13  31.45/13  35.22/12  42.27/12  46.23/12  48.19/10  59.48/11  68.28/11  76.12/11  77.48/11  82.39/11  83.18/11  83.29/11 
    3 PBOT Rzeszów                        6.41/11  16.30/13   4.05/5    4.29/9    3.37/1*   7.05/6    3.56/11   1.56/6   11.29/13   8.40/13   7.44/7    1.36/5    4.51/8    0.39/2    0.11/1* 
 12 Anna Jewień                    94.50  5.58/10  10.16/10  14.49/8   18.05/8   25.04/7   37.45/10  39.14/10  68.08/12  76.21/12  78.22/12  84.26/12  86.47/12  93.52/12  94.35/12  94.50/12 
    11 MBOT Kraków                        5.58/10   4.18/9    4.33/9    3.16/2    6.59/8   12.41/13   1.29/2   28.54/12   8.13/11   2.01/9    6.04/5    2.21/7    7.05/13   0.43/8    0.15/10 
 13 Anna Dšbrowska                121.51  8.29/12  12.53/12  18.51/11  24.33/12  47.42/13  52.12/13  66.09/13  95.13/13 103.30/13 105.29/13 111.34/13 113.56/13 120.55/13 121.36/13 121.51/13 
    1 PBOT Białystok                      8.29/12   4.24/10   5.58/11   5.42/11  23.09/13   4.30/2   13.57/13  29.04/13   8.17/12   1.59/7    6.05/6    2.22/8    6.59/12   0.41/5    0.15/10 
    Marta Janik                NKL-bPK   27.12/    35.33/    47.29/    53.23/    64.54/   109.03/   143.18/   140.47/         /         /         /    15.18/         /         /         /   
    8 K-PBOT Bydgoszcz                   27.12/     8.21/    11.56/     5.54/    11.31/    44.09/    34.15/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Roksana Wypych             NKL-LIM   11.31/    15.56/    21.44/    27.30/    50.44/    55.06/    69.12/    98.20/   106.29/   108.31/   140.54/   145.59/   154.48/   155.56/   156.14/   
    10 ŒBOT Kielce                       11.31/     4.25/     5.48/     5.46/    23.14/     4.22/    14.06/    29.08/     8.09/     2.02/    32.23/     5.05/     8.49/     1.08/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K 35        3.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-37      2-36      3-39      4-35      5-34      6-33      7-44      8-45      9-47     10-32     11-40     12-48     13-49     14-43    
  1 Karolina Salamon               28.56  2.40/1*   5.40/1*   7.55/1*   9.31/1*  11.48/1*  12.46/1*  14.02/1*  15.46/1*  17.16/1*  20.43/1*  22.40/1*  23.51/1*  28.00/1*  28.43/1*  28.56/1* 
    2 LBOT Lublin                         2.40/1*   3.00/1*   2.15/1*   1.36/3    2.17/1*   0.58/1*   1.16/1*   1.44/1*   1.30/1*   3.27/1*   1.57/1*   1.11/3    4.09/1*   0.43/3    0.13/6  
  2 Malwina Banaœ                  40.23  3.56/8    8.09/4   10.38/3   12.40/2   16.28/2   18.26/2   21.22/3   23.35/2   25.44/2   29.25/2   31.59/2   33.03/2   39.23/2   40.11/2   40.23/2  
    6 MBOT Warszawa                       3.56/8    4.13/3    2.29/2    2.02/6    3.48/8    1.58/10   2.56/16   2.13/2    2.09/12   3.41/3    2.34/3    1.04/2    6.20/15   0.48/9    0.12/1* 
  3 Edyta Żamojda                  41.47  3.55/6    9.28/8   12.45/5   14.52/5   17.31/4   19.12/4   20.51/2   24.25/3   26.04/3   30.06/3   34.12/3   35.57/3   40.43/3   41.35/3   41.47/3  
    1 PBOT Białystok                      3.55/6    5.33/10   3.17/9    2.07/7    2.39/2    1.41/5    1.39/6    3.34/14   1.39/4    4.02/6    4.06/15   1.45/7    4.46/8    0.52/13   0.12/1* 
  4 Beata Gryszpanowicz            43.31  3.55/6    8.53/6   11.42/4   14.26/4   22.41/8   24.11/7   25.33/6   28.27/6   30.09/5   33.53/5   36.06/5   37.54/4   42.31/4   43.18/4   43.31/4  
    7 PBOT Gdańsk                         3.55/6    4.58/8    2.49/4    2.44/10   8.15/19   1.30/4    1.22/3    2.54/9    1.42/7    3.44/4    2.13/2    1.48/8    4.37/5    0.47/8    0.13/6  
  5 Marta Gaborek                  43.45  3.41/5    8.51/5   14.49/9   15.59/7   20.26/6   23.11/5   24.47/5   27.18/5   28.58/4   33.00/4   36.01/4   38.03/5   42.45/5   43.31/5   43.45/5  
    2 LBOT Lublin                         3.41/5    5.10/9    5.58/17   1.10/1*   4.27/15   2.45/15   1.36/4    2.31/6    1.40/6    4.02/6    3.01/5    2.02/11   4.42/7    0.46/6    0.14/10 
  6 Sylwia Dzietczyk               50.16  3.18/2    7.37/2   13.03/6   15.56/6   18.54/5   24.05/6   26.24/7   29.23/7   30.53/6   36.38/6   39.59/6   45.11/7   49.29/6   50.04/6   50.16/6  
    14 ZPBOT Szczecin                     3.18/2    4.19/4    5.26/16   2.53/14   2.58/3    5.11/22   2.19/12   2.59/10   1.30/1*   5.45/15   3.21/10   5.12/22   4.18/3    0.35/1*   0.12/1* 
  7 Joanna Hejza                   50.55  4.46/12  10.47/11  13.57/7   17.43/9   22.29/7   25.10/8   27.18/8   31.13/8   33.18/7   38.14/7   42.43/7   44.22/6   49.46/7   50.41/7   50.55/7  
    1 PBOT Białystok                      4.46/12   6.01/13   3.10/6    3.46/17   4.46/17   2.41/14   2.08/11   3.55/15   2.05/11   4.56/11   4.29/16   1.39/5    5.24/12   0.55/17   0.14/10 
  8 Katarzyna Zamora-Rembiasz      52.17  6.16/16  10.18/9   23.50/14  25.35/14  29.59/13  32.14/13  33.55/12  36.13/9   38.24/9   42.04/9   45.19/9   47.12/9   51.24/8   52.05/8   52.17/8  
    11 MBOT Kraków                        6.16/16   4.02/2   13.32/21   1.45/4    4.24/14   2.15/12   1.41/7    2.18/4    2.11/13   3.40/2    3.15/8    1.53/9    4.12/2    0.41/2    0.12/1* 
  9 Agata Skierka                  53.09  4.36/9    9.05/7   18.06/11  20.56/10  29.26/12  31.09/11  33.41/11  36.49/10  38.28/10  42.21/10  45.28/10  47.03/8   52.03/9   52.54/9   53.09/9  
    7 PBOT Gdańsk                         4.36/9    4.29/7    9.01/20   2.50/13   8.30/20   1.43/6    2.32/14   3.08/13   1.39/4    3.53/5    3.07/7    1.35/4    5.00/10   0.51/12   0.15/13 
 10 Lidia Szydło                   55.25  4.45/11  10.29/10  26.43/18  28.03/16  32.21/15  35.07/14  36.45/13  39.06/13  40.51/12  44.57/11  47.58/11  50.06/10  54.29/10  55.12/10  55.25/10 
    3 PBOT Rzeszów                        4.45/11   5.44/11  16.14/23   1.20/2    4.18/13   2.46/16   1.38/5    2.21/5    1.45/9    4.06/8    3.01/5    2.08/12   4.23/4    0.43/3    0.13/6  
 11 Agnieszka Hryniewicka          61.33  3.32/3    7.51/3   10.24/2   14.11/3   17.15/3   18.42/3   22.11/4   24.53/4   34.58/8   40.06/8   43.46/8   55.26/12  60.25/11  61.19/11  61.33/11 
    4 W-MBOT Olsztyn                      3.32/3    4.19/4    2.33/3    3.47/18   3.04/4    1.27/2    3.29/21   2.42/7   10.05/20   5.08/12   3.40/14  11.40/23   4.59/9    0.54/15   0.14/10 
 12 Malwina Ubysz                  62.12  7.02/17  16.14/15  22.22/13  25.06/13  28.28/11  30.56/10  33.31/9   38.41/11  40.33/11  46.12/12  49.50/12  53.51/11  61.08/12  61.57/12  62.12/12 
    11 MBOT Kraków                        7.02/17   9.12/16   6.08/18   2.44/10   3.22/6    2.28/13   2.35/15   5.10/16   1.52/10   5.39/14   3.38/13   4.01/19   7.17/17   0.49/11   0.15/13 
 13 Małgorzata Bartosiak           66.06  3.34/4   19.17/17  24.07/15  27.30/15  31.07/14  36.14/15  38.35/15  41.38/15  43.12/13  48.46/13  52.17/13  56.51/13  64.49/13  65.54/13  66.06/13 
    5 MBOT Ciechanów                      3.34/4   15.43/20   4.50/14   3.23/16   3.37/7    5.07/21   2.21/13   3.03/12   1.34/3    5.34/13   3.31/12   4.34/20   7.58/20   1.05/21   0.12/1* 
 14 Joanna Staniszewska            71.33  7.05/18  11.30/12  14.20/8   17.09/8   28.27/10  31.59/12  37.36/14  39.52/14  54.33/18  60.58/18  63.32/15  65.11/14  70.31/14  71.17/14  71.33/14 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    7.05/18   4.25/6    2.50/5    2.49/12  11.18/21   3.32/20   5.37/23   2.16/3   14.41/23   6.25/17   2.34/3    1.39/5    5.20/11   0.46/6    0.16/16 
 15 Agnieszka Trojak               74.35  5.16/14  17.42/16  20.52/12  23.14/12  40.22/19  42.07/18  44.03/18  51.35/20  53.54/17  58.29/16  61.53/14  65.47/15  73.14/15  74.16/15  74.35/15 
    9 ŁBOT Łódż                           5.16/14  12.26/18   3.10/6    2.22/9   17.08/22   1.45/7    1.56/10   7.32/19   2.19/15   4.35/9    3.24/11   3.54/17   7.27/19   1.02/19   0.19/21 
 16 Iwona Najdyhor                 74.47  7.51/19  13.42/14  29.46/19  31.46/19  35.57/17  38.09/17  39.56/16  42.45/16  44.29/14  52.55/14  67.02/16  69.02/17  73.40/16  74.34/16  74.47/16 
    11 MBOT Kraków                        7.51/19   5.51/12  16.04/22   2.00/5    4.11/11   2.12/11   1.47/8    2.49/8    1.44/8    8.26/21  14.07/22   2.00/10   4.38/6    0.54/15   0.13/6  
 17 Patrycja Dehmel                81.33 13.51/21  21.41/19  25.04/16  29.50/18  33.55/16  36.57/16  40.05/17  47.52/17  50.55/15  58.14/15  68.41/18  72.00/18  80.20/18  81.16/18  81.33/18 
    14 ZPBOT Szczecin                    13.51/21   7.50/15   3.23/11   4.46/22   4.05/9    3.02/17   3.08/17   7.47/23   3.03/16   7.19/20  10.27/19   3.19/15   8.20/23   0.56/18   0.17/19 
 18 Agata Piwowarczyk              83.07 16.26/23  26.03/20  29.50/20  32.07/20  49.21/21  51.09/21  52.56/21  60.32/21  62.49/21  67.27/19  70.42/19  74.41/19  82.07/19  82.52/19  83.07/19 
    5 MBOT Ciechanów                     16.26/23   9.37/17   3.47/12   2.17/8   17.14/23   1.48/8    1.47/8    7.36/21   2.17/14   4.38/10   3.15/8    3.59/18   7.26/18   0.45/5    0.15/13 
 19 Sylwia Œwitlińska              89.26  4.53/13  19.54/18  26.34/17  29.35/17  36.23/18  42.54/20  44.11/19  51.34/19  58.08/19  68.14/21  77.27/20  82.23/20  88.22/20  89.10/20  89.26/20 
    16 DBOT Wrocław                       4.53/13  15.01/19   6.40/19   3.01/15   6.48/18   6.31/23   1.17/2    7.23/18   6.34/19  10.06/23   9.13/18   4.56/21   5.59/14   0.48/9    0.16/16 
 20 Bernadeta Ryczek               99.39  8.57/20  40.06/22  43.26/22  47.46/22  51.59/22  55.01/22  58.29/22  66.01/22  69.09/22  76.21/22  87.14/21  89.55/21  98.13/21  99.19/21  99.39/21 
    3 PBOT Rzeszów                        8.57/20  31.09/23   3.20/10   4.20/19   4.13/12   3.02/17   3.28/20   7.32/19   3.08/18   7.12/18  10.53/20   2.41/14   8.18/21   1.06/22   0.20/22 
 21 Dorota Podgórna-Ćwik          101.24  4.37/10  28.39/21  33.44/21  38.06/21  41.17/20  42.44/19  46.02/20  49.02/18  59.07/20  68.12/20  89.17/22  93.02/22  99.56/22 101.07/22 101.24/22 
    4 W-MBOT Olsztyn                      4.37/10  24.02/21   5.05/15   4.22/20   3.11/5    1.27/2    3.18/19   3.00/11  10.05/20   9.05/22  21.05/23   3.45/16   6.54/16   1.11/23   0.17/19 
 22 Aneta Ziarnecka               105.35 14.59/22  46.00/23  49.14/23  53.57/23  58.02/23  61.04/23  64.17/23  71.57/23  75.04/23  82.20/23  93.18/23  95.58/23 104.17/23 105.19/23 105.35/23 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                   14.59/22  31.01/22   3.14/8    4.43/21   4.05/9    3.02/17   3.13/18   7.40/22   3.07/17   7.16/19  10.58/21   2.40/13   8.19/22   1.02/19   0.16/16 
 23 Edyta Masternak           PK   75.10  6.03/15  12.29/13  16.24/10  23.05/11  27.39/9   29.34/9   33.31/9   38.50/12  52.19/16  58.42/17  67.32/17  68.33/16  73.57/17  74.50/17  75.10/17 
    2 LBOT Lublin                         6.03/15   6.26/14   3.55/13   6.41/23   4.34/16   1.55/9    3.57/22   5.19/17  13.29/22   6.23/16   8.50/17   1.01/1*   5.24/12   0.53/14   0.20/22 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M 21        4.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-45      3-47      4-32      5-34      6-35      7-44      8-36      9-37     10-38     11-39     12-40     13-46     14-41     15-42     16-43    
                                     
  1 Marcin Całka                   39.16  2.02/1*   3.07/1*   4.59/3    7.25/2    9.37/1*  11.35/1*  14.46/2   17.00/2   20.04/1*  22.56/1*  26.45/1*  31.34/1*  34.06/1*  34.47/1*  38.11/1*  39.06/1* 
    5 MBOT Ciechanów                      2.02/1*   1.05/7    1.52/21   2.26/1*   2.12/1*   1.58/14   3.11/5    2.14/1*   3.04/2    2.52/18   3.49/4    4.49/4    2.32/7    0.41/3    3.24/11   0.55/1* 
                                         39.16/1* 
                                          0.10/1* 
  2 Seweryn Rychert                41.39  3.02/9    4.12/6    5.13/4    7.47/4   10.06/2   11.48/2   13.58/1*  16.49/1*  20.22/2   24.15/3   28.39/2   32.46/2   34.54/2   36.47/3   40.22/3   41.28/3  
    7 PBOT Gdańsk                         3.02/9    1.10/8    1.01/1*   2.34/3    2.19/2    1.42/5    2.10/1*   2.51/5    3.33/7    3.53/26   4.24/6    4.07/1*   2.08/2    1.53/29   3.35/16   1.06/10 
                                         41.39/3  
                                          0.11/4  
  3 Jakub Drozd                    45.26  2.29/4    3.39/3    4.41/1*   7.35/3   10.37/3   12.19/3   16.07/3   20.44/4   25.29/4   28.08/4   31.44/4   37.09/4   39.19/4   41.13/4   44.13/4   45.15/4  
    2 LBOT Lublin                         2.29/4    1.10/8    1.02/2    2.54/5    3.02/4    1.42/5    3.48/13   4.37/21   4.45/15   2.39/10   3.36/2    5.25/10   2.10/4    1.54/30   3.00/5    1.02/7  
                                         45.26/4  
                                          0.11/4  
  4 Marek Jabłoński                51.29  8.38/30   9.34/28  10.40/26  13.37/18  16.39/8   18.21/7   22.02/7   26.41/5   31.37/7   34.16/7   37.45/6   43.04/5   45.33/5   47.08/5   50.16/5   51.18/5  
    2 LBOT Lublin                         8.38/30   0.56/2    1.06/4    2.57/6    3.02/4    1.42/5    3.41/11   4.39/22   4.56/17   2.39/10   3.29/1*   5.19/8    2.29/6    1.35/25   3.08/6    1.02/7  
                                         51.29/5  
                                          0.11/4  
  5 Paweł Belka                    51.49  2.20/2    3.32/2    4.45/2    7.12/1*  15.27/5   16.45/5   21.03/5   26.46/7   30.18/6   32.11/5   36.37/5   43.07/6   46.36/6   47.40/6   50.30/6   51.36/6  
    2 LBOT Lublin                         2.20/2    1.12/10   1.13/5    2.27/2    8.15/24   1.18/3    4.18/15   5.43/24   3.32/5    1.53/3    4.26/7    6.30/18   3.29/15   1.04/17   2.50/1*   1.06/10 
                                         51.49/6  
                                          0.13/17 
  6 Dariusz Zduńczyk               53.07  6.05/25   7.07/23   8.29/19  11.14/9   18.46/14  21.03/12  23.54/10  26.45/6   29.57/5   32.45/6   38.08/7   43.31/7   46.41/7   48.28/7   51.41/7   52.54/7  
    1 PBOT Białystok                      6.05/25   1.02/4    1.22/7    2.45/4    7.32/21   2.17/22   2.51/2    2.51/5    3.12/3    2.48/17   5.23/22   5.23/9    3.10/12   1.47/27   3.13/9    1.13/16 
                                         53.07/7  
                                          0.13/17 
  7 Adrian Walat                   55.12  2.58/7    4.57/10   6.48/7   10.05/7   17.08/10  21.52/14  26.14/13  29.47/11  34.23/9   37.06/9   41.35/8   46.47/8   50.28/9   51.03/8   54.02/8   55.01/8  
    3 PBOT Rzeszów                        2.58/7    1.59/25   1.51/20   3.17/10   7.03/20   4.44/33   4.22/16   3.33/12   4.36/12   2.43/12   4.29/8    5.12/5    3.41/17   0.35/1*   2.59/4    0.59/3  
                                         55.12/8  
                                          0.11/4  
  8 Maciej Polidowski              56.55  4.29/20   5.52/15   8.01/13  13.32/17  21.11/18  23.27/17  26.20/14  31.09/14  34.51/11  37.36/11  43.26/11  47.51/9   50.23/8   52.00/9   55.27/9   56.44/9  
    7 PBOT Gdańsk                         4.29/20   1.23/15   2.09/24   5.31/23   7.39/22   2.16/21   2.53/3    4.49/23   3.42/8    2.45/14   5.50/26   4.25/3    2.32/7    1.37/26   3.27/12   1.17/19 
                                         56.55/9  
                                          0.11/4  
  9 Szymon Kuca                    58.46  2.58/7    4.42/9    7.42/12  11.59/11  17.50/11  20.11/11  26.22/15  29.52/12  34.26/10  37.19/10  43.37/12  48.51/10  53.21/10  54.20/10  57.32/10  58.33/10 
    16 DBOT Wrocław                       2.58/7    1.44/23   3.00/28   4.17/17   5.51/19   2.21/25   6.11/31   3.30/11   4.34/11   2.53/19   6.18/28   5.14/6    4.30/27   0.59/15   3.12/8    1.01/6  
                                         58.46/10 
                                          0.13/17 
 10 Arkadiusz Mach                 60.16  5.13/21   6.50/20   9.00/21  13.30/16  16.38/7   19.04/8   23.29/8   27.04/8   32.22/8   35.35/8   42.06/9   49.15/11  53.21/10  54.24/11  58.42/11  60.03/11 
    3 PBOT Rzeszów                        5.13/21   1.37/19   2.10/25   4.30/18   3.08/6    2.26/26   4.25/18   3.35/13   5.18/19   3.13/21   6.31/29   7.09/20   4.06/21   1.03/16   4.18/24   1.21/20 
                                         60.16/11 
                                          0.13/17 
 11 Przemysław Mendyk              61.52  5.23/23   6.43/19   8.24/17  12.15/13  20.39/16  21.51/13  27.04/16  30.56/13  37.32/17  40.07/16  45.38/16  53.14/15  56.23/14  57.47/15  60.41/12  61.40/12 
    11 MBOT Kraków                        5.23/23   1.20/11   1.41/16   3.51/14   8.24/25   1.12/1*   5.13/25   3.52/16   6.36/23   2.35/8    5.31/24   7.36/21   3.09/11   1.24/20   2.54/3    0.59/3  
                                         61.52/12 
                                          0.12/12 
 12 Jakub Słomkowski               62.29  3.22/12   6.10/16   9.52/23  13.14/14  17.51/12  20.05/10  23.50/9   32.17/18  40.44/21  42.23/19  47.01/18  52.36/14  56.48/15  57.37/14  61.10/13  62.18/13 
    4 W-MBOT Olsztyn                      3.22/12   2.48/29   3.42/29   3.22/11   4.37/14   2.14/20   3.45/12   8.27/30   8.27/31   1.39/1*   4.38/10   5.35/12   4.12/24   0.49/7    3.33/15   1.08/13 
                                         62.29/13 
                                          0.11/4  
 13 Damian Pabin                   63.23  3.47/15   5.27/13   7.02/10  12.08/12  16.48/9   20.01/9   25.17/11  29.13/10  37.11/16  39.55/15  44.33/14  50.41/12  54.53/12  57.00/12  61.31/14  63.11/14 
    14 ZPBOT Szczecin                     3.47/15   1.40/21   1.35/14   5.06/22   4.40/15   3.13/31   5.16/26   3.56/18   7.58/29   2.44/13   4.38/10   6.08/15   4.12/24   2.07/32   4.31/25   1.40/30 
                                         63.23/14 
                                          0.12/12 
 14 Jarosław Kisiel                64.08  2.52/5    4.19/8    6.03/6    9.06/6   22.55/21  25.13/19  28.52/18  31.42/15  35.33/12  39.17/13  43.20/10  54.59/17  57.33/16  59.03/16  62.33/15  63.55/15 
    16 DBOT Wrocław                       2.52/5    1.27/18   1.44/17   3.03/8   13.49/31   2.18/23   3.39/8    2.50/4    3.51/9    3.44/25   4.03/5   11.39/29   2.34/9    1.30/24   3.30/13   1.22/21 
                                         64.08/15 
                                          0.13/17 
 15 Damian Skupiński               68.12  3.59/16   7.55/25  18.54/31  23.02/29  26.25/25  28.09/25  32.52/24  35.52/21  39.24/18  42.02/18  45.43/17  53.26/16  61.25/19  63.53/19  67.02/18  68.01/18 
    9 ŁBOT Łódż                           3.59/16   3.56/32  10.59/34   4.08/15   3.23/7    1.44/8    4.43/21   3.00/8    3.32/5    2.38/9    3.41/3    7.43/22   7.59/34   2.28/33   3.09/7    0.59/3  
                                         68.12/18 
                                          0.11/4  
 16 Jakub Drozdowski               69.14  8.58/31  11.17/29  13.01/27  18.04/25  22.45/20  25.50/22  31.14/21  34.58/20  43.13/22  45.43/22  50.22/21  56.39/18  60.45/17  62.50/18  67.37/19  69.04/19 
    14 ZPBOT Szczecin                     8.58/31   2.19/28   1.44/17   5.03/21   4.41/16   3.05/29   5.24/28   3.44/14   8.15/30   2.30/7    4.39/13   6.17/17   4.06/21   2.05/31   4.47/30   1.27/24 
                                         69.14/19 
                                          0.10/1* 
 17 Marcel Sendybeł                72.54  7.32/28   9.13/27  16.02/30  20.57/28  24.37/24  26.39/23  32.30/23  36.19/22  40.10/19  45.03/21  49.41/20  61.16/21  65.12/20  66.03/20  71.15/20  72.39/20 
    10 ŒBOT Kielce                        7.32/28   1.41/22   6.49/32   4.55/20   3.40/10   2.02/15   5.51/30   3.49/15   3.51/9    4.53/31   4.38/10  11.35/28   3.56/20   0.51/11   5.12/31   1.24/22 
                                         72.54/20 
                                          0.15/27 
 18 Tomasz Buksa                   73.55  6.08/26   7.04/22  10.01/24  13.16/15  32.38/28  33.50/27  39.06/29  42.59/26  49.27/26  51.48/25  58.04/24  65.12/23  68.27/23  69.50/23  72.43/22  73.41/21 
    11 MBOT Kraków                        6.08/26   0.56/2    2.57/27   3.15/9   19.22/32   1.12/1*   5.16/26   3.53/17   6.28/21   2.21/5    6.16/27   7.08/19   3.15/13   1.23/19   2.53/2    0.58/2  
                                         73.55/21 
                                          0.14/24 
 19 Robert Latocha                 74.47  4.04/17   5.24/12   6.49/8   16.07/23  20.43/17  22.30/16  29.31/20  39.10/23  48.32/25  51.17/24  56.15/23  65.25/24  67.32/22  68.21/21  72.17/21  74.35/22 
    16 DBOT Wrocław                       4.04/17   1.20/11   1.25/8    9.18/30   4.36/13   1.47/9    7.01/32   9.39/31   9.22/32   2.45/14   4.58/20   9.10/25   2.07/1*   0.49/7    3.56/21   2.18/34 
                                         74.47/22 
                                          0.12/12 
 20 Krzysztof Kania                76.13  3.05/10   4.08/5    6.59/9   10.22/8   30.38/26  32.56/26  37.37/26  45.57/28  50.39/27  54.45/28  59.24/26  64.57/22  69.07/24  69.51/24  74.33/23  75.57/23 
    1 PBOT Białystok                      3.05/10   1.03/6    2.51/26   3.23/12  20.16/33   2.18/23   4.41/20   8.20/28   4.42/14   4.06/28   4.39/13   5.33/11   4.10/23   0.44/4    4.42/29   1.24/22 
                                         76.13/23 
                                          0.16/29 
 21 Tomasz Œlusarz                 76.54  6.51/27   8.29/26  10.13/25  19.11/26  23.40/22  25.35/20  31.20/22  45.08/27  51.51/28  54.19/27  59.11/25  68.15/25  70.23/25  71.19/25  75.14/25  76.42/25 
    11 MBOT Kraków                        6.51/27   1.38/20   1.44/17   8.58/29   4.29/12   1.55/12   5.45/29  13.48/34   6.43/26   2.28/6    4.52/19   9.04/23   2.08/2    0.56/13   3.55/20   1.28/25 
                                         76.54/24 
                                          0.12/12 
 22 Wojciech Wasilewski            78.21  6.03/24   6.57/21   8.01/13  20.56/27  32.54/29  34.44/29  38.00/27  41.07/24  47.43/23  49.48/23  54.54/22  68.50/26  72.09/26  72.57/26  76.56/26  78.09/26 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    6.03/24   0.54/1*   1.04/3   12.55/31  11.58/30   1.50/10   3.16/6    3.07/9    6.36/23   2.05/4    5.06/21  13.56/32   3.19/14   0.48/6    3.59/23   1.13/16 
                                         78.21/26 
                                          0.12/12 
 23 Konrad Biedrowski              79.29  5.19/22  13.58/32  24.53/34  29.06/30  32.30/27  34.27/28  39.04/28  47.30/29  55.26/29  59.01/29  63.46/29  69.48/27  73.41/27  74.30/27  78.08/27  79.16/27 
    9 ŁBOT Łódż                           5.19/22   8.39/33  10.55/33   4.13/16   3.24/8    1.57/13   4.37/19   8.26/29   7.56/28   3.35/24   4.45/15   6.02/14   3.53/19   0.49/7    3.38/19   1.08/13 
                                         79.29/27 
                                          0.13/17 
 24 Kamil Kamiński                 83.00  4.21/18   5.44/14   7.15/11  14.41/21  19.50/15  27.03/24  36.01/25  42.00/25  48.30/24  53.53/26  61.41/28  70.45/28  75.37/28  76.35/28  81.15/28  82.43/28 
    6 MBOT Warszawa                       4.21/18   1.23/15   1.31/12   7.26/27   5.09/18   7.13/34   8.58/33   5.59/25   6.30/22   5.23/34   7.48/32   9.04/23   4.52/29   0.58/14   4.40/28   1.28/25 
                                         83.00/28 
                                          0.17/31 
 25 Mateusz Marczak                84.56  3.43/14   6.32/18   8.06/15  13.49/19  18.45/13  21.52/14  26.06/12  28.45/9   40.40/20  43.44/20  61.11/27  72.07/29  77.13/29  78.04/29  82.36/29  84.45/29 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    3.43/14   2.49/30   1.34/13   5.43/24   4.56/17   3.07/30   4.14/14   2.39/3   11.55/33   3.04/20  17.27/34  10.56/26   5.06/30   0.51/11   4.32/26   2.09/33 
                                         84.56/29 
                                          0.11/4  
 26 Cezary Romanowski              92.20  3.42/13   7.07/23   8.43/20  17.37/24  45.11/32  47.17/32  50.23/31  54.36/30  59.24/30  64.23/30  69.14/30  81.33/30  85.11/30  86.36/30  90.33/30  92.03/30 
    6 MBOT Warszawa                       3.42/13   3.25/31   1.36/15   8.54/28  27.34/34   2.06/17   3.06/4    4.13/19   4.48/16   4.59/32   4.51/18  12.19/30   3.38/16   1.25/22   3.57/22   1.30/28 
                                         92.20/30 
                                          0.17/31 
 27 Michał Szymczyk                98.50 10.17/32  11.37/30  13.06/28  45.32/33  54.31/33  56.35/33  61.27/32  69.41/32  74.19/32  78.27/32  83.15/32  88.29/32  92.51/31  93.41/31  97.16/31  98.31/31 
    10 ŒBOT Kielce                       10.17/32   1.20/11   1.29/9   32.26/33   8.59/27   2.04/16   4.52/23   8.14/27   4.38/13   4.08/29   4.48/16   5.14/6    4.22/26   0.50/10   3.35/16   1.15/18 
                                         98.50/31 
                                          0.19/34 
 28 Piotr Porowski                101.58  8.31/29  22.34/34  24.27/33  30.36/31  42.16/30  44.59/30  50.08/30  54.40/31  61.33/31  66.44/31  74.29/31  87.35/31  94.15/32  95.30/32 100.02/32 101.44/32 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    8.31/29  14.03/34   1.53/22   6.09/25  11.40/29   2.43/28   5.09/24   4.32/20   6.53/27   5.11/33   7.45/31  13.06/31   6.40/32   1.15/18   4.32/26   1.42/31 
                                        101.58/32 
                                          0.14/24 
 29 Damian Saruga                 104.35 16.15/34  17.39/33  19.08/32  51.35/34  60.37/34  62.50/34  67.41/34  74.35/33  81.15/33  84.41/33  89.17/33  95.09/33  99.00/33  99.44/33 103.14/33 104.21/33 
    10 ŒBOT Kielce                       16.15/34   1.24/17   1.29/9   32.27/34   9.02/28   2.13/19   4.51/22   6.54/26   6.40/25   3.26/23   4.36/9    5.52/13   3.51/18   0.44/4    3.30/13   1.07/12 
                                        104.35/33 
                                          0.14/24 
 30 Damian Sławiński              145.20 11.05/33  13.04/31  14.33/29  38.57/32  42.26/31  46.11/31  66.00/33  79.42/34  92.29/34  96.33/34 110.17/34 130.14/34 136.58/34 138.22/34 143.35/34 145.04/34 
    14 ZPBOT Szczecin                    11.05/33   1.59/25   1.29/9   24.24/32   3.29/9    3.45/32  19.49/34  13.42/33  12.47/34   4.04/27  13.44/33  19.57/34   6.44/33   1.24/20   5.13/32   1.29/27 
                                        145.20/34 
                                          0.16/29 
 31 Radosław Gawryluk         PK   67.14  2.22/3    3.44/4    8.25/18  14.48/22  23.40/22  25.46/21  29.26/19  32.19/19  35.48/13  39.06/12  43.54/13  58.05/19  60.51/18  62.38/17  65.59/17  67.01/17 
    2 LBOT Lublin                         2.22/3    1.22/14   4.41/31   6.23/26   8.52/26   2.06/17   3.40/10   2.53/7    3.29/4    3.18/22   4.48/16  14.11/33   2.46/10   1.47/27   3.21/10   1.02/7  
                                         67.14/17 
                                          0.13/17 
 32 Mikołaj Mitura            PK   41.20  3.11/11   4.13/7    5.32/5    8.30/5   11.25/4   13.05/4   16.44/4   19.09/3   21.54/3   23.46/2   29.17/3   33.33/3   35.46/3   36.25/2   40.00/2   41.10/2  
    KU AZS UMCS Lublin                    3.11/11   1.02/4    1.19/6    2.58/7    2.55/3    1.40/4    3.39/8    2.25/2    2.45/1*   1.52/2    5.31/24   4.16/2    2.13/5    0.39/2    3.35/16   1.10/15 
                                         41.20/2  
                                          0.10/1* 
    Matuesz Lewański          PKNKL-bPK  12.23/    13.55/    16.27/    21.49/    34.54/    49.11/    84.00/    92.11/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    10 ŒBOT Kielce                       12.23/     1.32/     2.32/     5.22/    13.05/    14.17/    34.49/     8.11/         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                        116.59/   
                                              /   
 34 Kuba Dobrowolski          PK   76.57  2.57/6    5.15/11   9.44/22  14.26/20  22.10/19  24.01/18  28.25/17  31.43/16  37.03/14  41.27/17  49.01/19  60.26/20  65.54/21  68.36/22  74.50/24  76.39/24 
    KU AZS UMCS Lublin                    2.57/6    2.18/27   4.29/30   4.42/19   7.44/23   1.51/11   4.24/17   3.18/10   5.20/20   4.24/30   7.34/30  11.25/27   5.28/31   2.42/34   6.14/34   1.49/32 
                                         76.57/25 
                                          0.18/33 
 35 Karol Bociański           PK   65.31  4.28/19   6.14/17   8.10/16  11.50/10  15.33/6   18.05/6   21.35/6   31.57/17  37.06/15  39.51/14  45.15/15  51.30/13  56.00/13  57.25/13  63.37/16  65.16/16 
    KU AZS UMCS Lublin                    4.28/19   1.46/24   1.56/23   3.40/13   3.43/11   2.32/27   3.30/7   10.22/32   5.09/18   2.45/14   5.24/23   6.15/16   4.30/27   1.25/22   6.12/33   1.39/29 
                                         65.31/16 
                                          0.15/27 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M 35        4.2km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-45      3-39      4-33      5-34      6-35      7-44      8-36      9-31     10-38     11-37     12-47     13-48     14-49     15-43    
  1 Daniel Kokłowski               41.36  4.16/2    7.21/2    9.02/2   11.12/1*  14.10/1*  16.19/1*  19.23/1*  21.56/1*  23.26/1*  26.29/1*  29.43/1*  33.47/1*  37.11/1*  40.48/1*  41.24/1*  41.36/1* 
    4 W-MBOT Olsztyn                      4.16/2    3.05/2    1.41/1*   2.10/3    2.58/12   2.09/3    3.04/2    2.33/2    1.30/6    3.03/2    3.14/10   4.04/5    3.24/1*   3.37/1*   0.36/2    0.12/4  
  2 Marcin Frieske                 50.41  5.47/8    9.19/6   11.58/6   14.31/4   15.42/3   17.59/2   23.06/2   26.59/3   28.22/2   32.49/3   35.40/3   40.09/3   44.57/3   49.43/2   50.29/2   50.41/2  
    3 PBOT Rzeszów                        5.47/8    3.32/3    2.39/12   2.33/6    1.11/2    2.17/6    5.07/13   3.53/12   1.23/1*   4.27/6    2.51/4    4.29/11   4.48/15   4.46/9    0.46/14   0.12/4  
  3 Łukasz Sulka                   51.01  6.08/11  13.19/11  15.14/10  17.20/7   20.19/8   22.22/7   25.32/5   28.01/4   29.30/4   32.41/2   35.39/2   39.40/2   43.40/2   50.04/3   50.49/3   51.01/3  
    7 PBOT Gdańsk                         6.08/11   7.11/13   1.55/2    2.06/1*   2.59/14   2.03/2    3.10/4    2.29/1*   1.29/5    3.11/3    2.58/7    4.01/4    4.00/8    6.24/16   0.45/13   0.12/4  
  4 Mateusz Czajka                 51.22  5.27/6    9.08/4   11.20/4   14.47/5   17.00/4   19.50/3   23.29/3   26.19/2   29.16/3   33.38/4   36.31/4   41.50/4   45.38/4   50.17/4   51.09/4   51.22/4  
    7 PBOT Gdańsk                         5.27/6    3.41/4    2.12/7    3.27/9    2.13/10   2.50/12   3.39/8    2.50/4    2.57/15   4.22/4    2.53/5    5.19/12   3.48/6    4.39/8    0.52/15   0.13/9  
  5 Paweł Panasiuk                 51.42  7.15/12  16.01/13  18.08/13  20.17/12  23.15/10  25.27/9   28.33/8   31.07/8   32.35/8   35.37/6   38.41/5   42.45/5   46.23/5   50.46/5   51.30/5   51.42/5  
    1 PBOT Białystok                      7.15/12   8.46/14   2.07/4    2.09/2    2.58/12   2.12/5    3.06/3    2.34/3    1.28/4    3.02/1*   3.04/9    4.04/5    3.38/2    4.23/5    0.44/11   0.12/4  
  6 Kamil Górski                   53.00  6.04/9   12.21/10  14.40/9   17.33/8   18.40/6   21.01/5   25.56/7   28.57/6   31.23/7   35.54/7   38.47/6   43.11/6   47.54/6   52.12/6   52.49/6   53.00/6  
    10 ŒBOT Kielce                        6.04/9    6.17/12   2.19/8    2.53/7    1.07/1*   2.21/7    4.55/12   3.01/6    2.26/13   4.31/7    2.53/5    4.24/8    4.43/13   4.18/4    0.37/4    0.11/1* 
  7 Zdzisław Łempicki              59.29  4.54/4    9.14/5   11.35/5   15.12/6   17.39/5   20.23/4   25.35/6   28.58/7   30.52/6   35.35/5   39.42/7   46.12/7   53.28/7   58.24/7   59.16/7   59.29/7  
    1 PBOT Białystok                      4.54/4    4.20/7    2.21/9    3.37/10   2.27/11   2.44/11   5.12/14   3.23/11   1.54/9    4.43/8    4.07/14   6.30/14   7.16/16   4.56/12   0.52/15   0.13/9  
  8 Adam Więcko                    61.02  7.45/13  11.29/9   13.59/8   18.18/9   27.32/12  30.10/12  34.23/12  37.24/10  38.49/9   44.38/9   47.04/9   51.13/8   54.59/8   60.12/8   60.48/8   61.02/8  
    1 PBOT Białystok                      7.45/13   3.44/5    2.30/10   4.19/13   9.14/15   2.38/9    4.13/9    3.01/6    1.25/3    5.49/11   2.26/3    4.09/7    3.46/5    5.13/14   0.36/2    0.14/14 
  9 Łukasz Miecznikowski           63.02  8.51/15  13.28/12  17.48/12  21.46/13  23.26/11  26.09/11  30.53/10  36.29/9   38.53/10  44.50/10  48.40/10  52.14/9   56.31/9   62.07/9   62.48/9   63.02/9  
    6 MBOT Warszawa                       8.51/15   4.37/9    4.20/15   3.58/12   1.40/7    2.43/10   4.44/10   5.36/14   2.24/12   5.57/12   3.50/13   3.34/2    4.17/12   5.36/15   0.41/7    0.14/14 
 10 Przemysław Kędziora            63.03  4.16/2    6.49/1*   8.47/1*  11.12/1*  31.06/15  33.02/14  35.50/13  38.54/12  40.17/12  47.27/11  51.01/12  54.40/10  58.25/10  62.12/10  62.49/10  63.03/10 
    2 LBOT Lublin                         4.16/2    2.33/1*   1.58/3    2.25/5   19.54/16   1.56/1*   2.48/1*   3.04/8    1.23/1*   7.10/14   3.34/12   3.39/3    3.45/4    3.47/3    0.37/4    0.14/14 
 11 Karol Woliński                 66.04  7.58/14  23.05/16  25.14/16  28.27/15  29.38/14  33.04/15  36.42/14  39.39/13  41.34/13  48.10/13  51.29/13  55.56/11  60.00/11  65.08/11  65.52/11  66.04/11 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    7.58/14  15.07/16   2.09/5    3.13/8    1.11/2    3.26/13   3.38/7    2.57/5    1.55/10   6.36/13   3.19/11   4.27/10   4.04/10   5.08/13   0.44/11   0.12/4  
 12 Dariusz Kaczor                 66.45  5.30/7   10.05/8   13.11/7   18.23/10  19.45/7   21.54/6   25.09/4   28.30/5   30.03/5   38.52/8   41.07/8   56.12/12  60.56/12  65.51/12  66.32/12  66.45/12 
    6 MBOT Warszawa                       5.30/7    4.35/8    3.06/13   5.12/15   1.22/5    2.09/3    3.15/5    3.21/10   1.33/7    8.49/16   2.15/1*  15.05/16   4.44/14   4.55/11   0.41/7    0.13/9  
 13 Kazimierz Bałkowski            69.56  3.59/1*   8.15/3   10.24/3   12.48/3   14.14/2   24.13/8   40.04/15  44.13/14  46.39/14  51.53/14  56.23/14  60.49/14  64.33/14  69.04/13  69.45/13  69.56/13 
    4 W-MBOT Olsztyn                      3.59/1*   4.16/6    2.09/5    2.24/4    1.26/6    9.59/16  15.51/16   4.09/13   2.26/13   5.14/10   4.30/15   4.26/9    3.44/3    4.31/7    0.41/7    0.11/1* 
 14 Karol Walas                    70.06 14.33/16  19.30/15  22.02/15  27.07/14  28.28/13  30.50/13  34.07/11  37.27/11  39.07/11  47.49/12  50.09/11  60.32/13  64.23/13  69.10/14  69.53/14  70.06/14 
    4 W-MBOT Olsztyn                     14.33/16   4.57/11   2.32/11   5.05/14   1.21/4    2.22/8    3.17/6    3.20/9    1.40/8    8.42/15   2.20/2   10.23/15   3.51/7    4.47/10   0.43/10   0.13/9  
 15 Sławomir Findysz               75.32  5.03/5    9.56/7   15.28/11  19.11/11  20.59/9   25.34/10  30.18/9   50.09/15  52.07/15  56.32/15  61.26/15  67.06/15  71.07/15  74.50/15  75.21/15  75.32/15 
    3 PBOT Rzeszów                        5.03/5    4.53/10   5.32/16   3.43/11   1.48/8    4.35/15   4.44/10  19.51/16   1.58/11   4.25/5    4.54/16   5.40/13   4.01/9    3.43/2    0.31/1*   0.11/1* 
    Przemysław Rochowiak       NKL-bPK        /     6.21/    62.42/    87.08/   109.43/   111.26/   116.28/   123.40/   134.43/   143.21/   145.57/   150.48/   155.00/         /   160.27/   160.41/   
    8 K-PBOT Bydgoszcz                        /         /    56.21/    24.26/    22.35/     1.43/     5.02/     7.12/    11.03/     8.38/     2.36/     4.51/     4.12/         /         /     0.14/   
    Patryk Badeusz            PKNKL-bPK   4.39/     7.14/    10.44/    19.38/    32.46/    34.39/    40.41/    44.29/    54.31/    63.13/    65.50/    70.43/    74.51/         /    80.25/    80.37/   
    4 W-MBOT Olsztyn                      4.39/     2.35/     3.30/     8.54/    13.08/     1.53/     6.02/     3.48/    10.02/     8.42/     2.37/     4.53/     4.08/         /         /     0.12/   
 18 Krystian Zapadka          PK   77.29  6.07/10  18.11/14  21.44/14  31.41/16  33.42/16  37.13/16  42.35/16  53.24/16  56.35/16  61.40/16  64.38/16  68.03/16  72.08/16  76.37/16  77.16/16  77.29/16 
    4 W-MBOT Olsztyn                      6.07/10  12.04/15   3.33/14   9.57/16   2.01/9    3.31/14   5.22/15  10.49/15   3.11/16   5.05/9    2.58/7    3.25/1*   4.05/11   4.29/6    0.39/6    0.13/9  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M 40        4.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-45      3-38      4-37      5-32      6-34      7-35      8-39      9-33     10-44     11-40     12-41     13-42     14-43    
  1 Andrzej Patrejko               29.01  1.28/1*   2.44/1*   6.05/1*   7.52/1*  12.59/1*  15.16/1*  16.45/1*  17.53/1*  19.23/1*  20.28/1*  22.57/1*  24.45/1*  27.48/1*  28.49/1*  29.01/1* 
    7 PBOT Gdańsk                         1.28/1*   1.16/3    3.21/2    1.47/1*   5.07/1*   2.17/3    1.29/1*   1.08/1*   1.30/2    1.05/3    2.29/1*   1.48/1*   3.03/2    1.01/2    0.12/2  
  2 Piotr Workun                   36.21  1.44/3    2.55/2    6.07/2    8.24/2   16.34/4   18.43/3   21.01/3   22.13/3   25.41/2   26.39/2   29.49/2   31.56/2   35.05/2   36.09/2   36.21/2  
    1 PBOT Białystok                      1.44/3    1.11/2    3.12/1*   2.17/4    8.10/8    2.09/1*   2.18/9    1.12/2    3.28/9    0.58/1*   3.10/2    2.07/4    3.09/3    1.04/3    0.12/2  
  3 Krzysztof Jenorowski           40.03  2.53/12   4.03/7    8.34/6   11.18/5   16.30/3   19.13/4   21.20/4   22.52/4   28.02/4   29.18/4   32.56/4   36.08/3   38.55/3   39.51/3   40.03/3  
    1 PBOT Białystok                      2.53/12   1.10/1*   4.31/5    2.44/8    5.12/2    2.43/5    2.07/7    1.32/4    5.10/13   1.16/5    3.38/4    3.12/10   2.47/1*   0.56/1*   0.12/2  
  4 Tomasz Gliński                 41.11  1.40/2    3.33/5    7.37/4   10.00/4   15.39/2   18.14/2   20.05/2   22.07/2   25.56/3   26.58/3   32.32/3   36.25/4   39.48/4   40.59/4   41.11/4  
    2 LBOT Lublin                         1.40/2    1.53/10   4.04/4    2.23/7    5.39/3    2.35/4    1.51/4    2.02/7    3.49/11   1.02/2    5.34/9    3.53/15   3.23/6    1.11/6    0.12/2  
  5 Tomasz Dziemiańczuk            46.06  2.19/8    4.23/10  11.26/9   14.49/8   25.32/10  27.47/7   30.03/7   31.18/6   34.30/6   35.43/6   38.53/5   40.52/5   44.33/5   45.53/5   46.06/5  
    1 PBOT Białystok                      2.19/8    2.04/13   7.03/10   3.23/11  10.43/10   2.15/2    2.16/8    1.15/3    3.12/6    1.13/4    3.10/2    1.59/2    3.41/10   1.20/8    0.13/7  
  6 Krzysztof Poneta               48.52  1.46/4    3.05/3    6.47/3    9.04/3   23.18/8   26.04/6   27.40/5   29.49/5   32.52/5   35.20/5   41.54/7   44.00/6   47.35/7   48.39/6   48.52/6  
    6 MBOT Warszawa                       1.46/4    1.19/4    3.42/3    2.17/4   14.14/15   2.46/6    1.36/2    2.09/8    3.03/5    2.28/13   6.34/11   2.06/3    3.35/8    1.04/3    0.13/7  
  7 Jakub Mielczarek               48.56  2.45/10   4.21/9   10.41/7   13.48/7   24.43/9   29.43/8   31.45/9   33.21/8   35.33/8   37.37/7   41.35/6   44.05/7   47.18/6   48.42/7   48.56/7  
    9 ŁBOT Łódż                           2.45/10   1.36/6    6.20/8    3.07/10  10.55/11   5.00/8    2.02/6    1.36/5    2.12/4    2.04/12   3.58/7    2.30/7    3.13/5    1.24/9    0.14/10 
  8 Tomasz Fijałkowski             60.22  2.11/6    4.08/8   11.05/8   15.39/9   22.10/7   33.32/10  36.30/11  38.13/10  41.50/10  45.00/11  50.15/9   53.35/9   58.42/10  60.10/10  60.22/10 
    11 MBOT Kraków                        2.11/6    1.57/12   6.57/9    4.34/14   6.31/5   11.22/15   2.58/12   1.43/6    3.37/10   3.10/14   5.15/8    3.20/12   5.07/16   1.28/11   0.12/2  
  9 Marcin Sternicki               62.48  2.35/9    5.19/13  14.57/11  17.15/11  26.44/11  33.45/11  36.22/10  39.23/11  42.40/11  44.41/10  53.34/11  57.14/11  61.07/11  62.34/11  62.48/11 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    2.35/9    2.44/16   9.38/12   2.18/6    9.29/9    7.01/11   2.37/10   3.01/13   3.17/7    2.01/11   8.53/15   3.40/14   3.53/11   1.27/10   0.14/10 
 10 Artur Kowalczuk                67.31  6.16/16   8.08/16  15.11/12  19.03/12  32.19/12  43.37/15  47.13/15  49.37/14  52.55/13  54.37/12  58.25/12  61.32/12  65.37/12  67.14/12  67.31/12 
    3 PBOT Rzeszów                        6.16/16   1.52/9    7.03/10   3.52/13  13.16/14  11.18/14   3.36/15   2.24/10   3.18/8    1.42/9    3.48/5    3.07/8    4.05/12   1.37/14   0.17/16 
 11 Tomasz Wojdyno                 69.19  3.44/14   5.57/15  20.35/14  23.24/14  35.14/15  40.58/14  45.07/14  48.36/13  53.35/14  55.16/13  62.17/13  64.30/13  67.57/13  69.06/13  69.19/13 
    16 DBOT Wrocław                       3.44/14   2.13/15  14.38/14   2.49/9   11.50/13   5.44/9    4.09/16   3.29/14   4.59/12   1.41/8    7.01/13   2.13/5    3.27/7    1.09/5    0.13/7  
 12 Arkadiusz Dejewski             71.41  2.54/13   4.33/11  24.39/16  26.36/16  34.00/14  40.04/13  43.05/13  54.21/15  55.50/15  57.25/14  64.21/14  66.48/14  69.57/14  71.27/14  71.41/14 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    2.54/13   1.39/7   20.06/16   1.57/2    7.24/6    6.04/10   3.01/13  11.16/16   1.29/1*   1.35/7    6.56/12   2.27/6    3.09/3    1.30/12   0.14/10 
 13 Paweł Mrozicki                 81.48  1.48/5    3.12/4   21.37/15  23.37/15  41.55/16  53.18/16  55.08/16  57.40/16  62.50/16  64.20/16  70.27/15  76.38/15  80.16/15  81.33/15  81.48/15 
    4 W-MBOT Olsztyn                      1.48/5    1.24/5   18.25/15   2.00/3   18.18/16  11.23/16   1.50/3    2.32/12   5.10/13   1.30/6    6.07/10   6.11/16   3.38/9    1.17/7    0.15/13 
 14 Mariusz Arciszewski            86.33  2.52/11   4.48/12  16.05/13  20.58/13  32.34/13  39.43/12  42.48/12  45.19/12  51.59/12  61.45/15  76.04/16  79.33/16  84.32/16  86.18/16  86.33/16 
    4 W-MBOT Olsztyn                      2.52/11   1.56/11  11.17/13   4.53/16  11.36/12   7.09/12   3.05/14   2.31/11   6.40/15   9.46/16  14.19/16   3.29/13   4.59/15   1.46/16   0.15/13 
    Przemysław Kraczkowski     NKL-bPK    2.05/     4.12/    10.16/    12.31/    18.29/    24.31/    27.08/    29.16/         /    33.46/    40.35/    43.31/    47.23/    48.34/    48.48/   
    14 ZPBOT Szczecin                     2.05/     2.07/     6.04/     2.15/     5.58/     6.02/     2.37/     2.08/         /         /     6.49/     2.56/     3.52/     1.11/     0.14/   
    Adam Ligęza                NKL-bPK    1.59/     4.26/    14.10/    17.25/    25.05/    36.42/    39.26/         /    51.28/    52.47/    63.47/    66.36/    71.29/    73.33/    73.48/   
    16 DBOT Wrocław                       1.59/     2.27/     9.44/     3.15/     7.40/    11.37/     2.44/         /         /     1.19/    11.00/     2.49/     4.53/     2.04/     0.15/   
 17 Tomasz Kwiatkowski        PK   55.07  3.44/14   5.54/14  12.10/10  15.59/10  21.59/6   25.31/5   28.11/6   32.34/7   34.42/7   41.46/8   45.43/8   49.02/8   53.10/8   54.52/8   55.07/8  
    2 LBOT Lublin                         3.44/14   2.10/14   6.16/7    3.49/12   6.00/4    3.32/7    2.40/11   4.23/15   2.08/3    7.04/15   3.57/6    3.19/11   4.08/13   1.42/15   0.15/13 
 18 Przemysław Kalbarczyk     PK   59.56  2.16/7    3.56/6    8.33/5   13.14/6   21.00/5   29.45/9   31.36/8   33.57/9   41.23/9   43.08/9   50.31/10  53.41/10  58.15/9   59.45/9   59.56/9  
    KU AZS UMCS Lublin                    2.16/7    1.40/8    4.37/6    4.41/15   7.46/7    8.45/13   1.51/4    2.21/9    7.26/16   1.45/10   7.23/14   3.10/9    4.34/14   1.30/12   0.11/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M 45+       3.8km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-38      4-47      5-45      6-32      7-33      8-35      9-39     10-44     11-40     12-48     13-49     14-43    
  1 Piotr Dobrowolski              31.27  2.46/1*   5.21/1*   7.14/1*  11.13/1*  12.42/1*  15.19/1*  18.05/1*  19.59/1*  21.11/1*  22.45/1*  26.23/1*  27.19/1*  30.38/1*  31.17/1*  31.27/1* 
    2 LBOT Lublin                         2.46/1*   2.35/1*   1.53/1*   3.59/2    1.29/4    2.37/2    2.46/13   1.54/2    1.12/1*   1.34/2    3.38/2    0.56/3    3.19/1*   0.39/4    0.10/1* 
  2 Arkadiusz Kasperski            32.41  4.15/7   10.15/7   12.08/6   15.53/2   17.01/2   19.01/2   21.05/2   22.32/2   23.44/2   25.17/2   27.48/2   28.31/2   31.54/2   32.30/2   32.41/2  
    4 W-MBOT Olsztyn                      4.15/7    6.00/12   1.53/1*   3.45/1*   1.08/2    2.00/1*   2.04/1*   1.27/1*   1.12/1*   1.33/1*   2.31/1*   0.43/1*   3.23/2    0.36/1*   0.11/2  
  3 Stanisław Łuczak               40.16  3.56/2    7.49/2   11.42/5   16.30/4   18.15/4   21.18/4   24.59/4   27.01/4   28.33/3   30.26/3   34.23/3   35.15/3   39.27/3   40.04/3   40.16/3  
    3 PBOT Rzeszów                        3.56/2    3.53/4    3.53/18   4.48/3    1.45/7    3.03/10   3.41/20   2.02/3    1.32/3    1.53/3    3.57/4    0.52/2    4.12/3    0.37/2    0.12/6  
  4 Krzysztof Kubak                50.20  8.33/16  11.25/11  13.43/9   20.32/8   21.35/7   24.33/6   27.42/7   30.14/7   32.36/7   35.27/7   40.02/7   41.19/6   49.16/7   50.03/7   50.20/7  
    2 LBOT Lublin                         8.33/16   2.52/2    2.18/3    6.49/10   1.03/1*   2.58/7    3.09/15   2.32/13   2.22/15   2.51/13   4.35/8    1.17/8    7.57/21   0.47/13   0.17/20 
  5 Adam Augustyniak               53.32  4.14/6   11.04/10  14.32/11  21.03/9   23.02/10  26.54/9   29.57/9   32.58/10  37.17/11  40.29/10  45.46/9   47.58/9   52.26/9   53.16/9   53.32/9  
    7 PBOT Gdańsk                         4.14/6    6.50/16   3.28/13   6.31/9    1.59/10   3.52/12   3.03/14   3.01/17   4.19/21   3.12/14   5.17/11   2.12/14   4.28/5    0.50/16   0.16/16 
  6 Arkadiusz Kocik                60.27  5.20/11  12.39/13  17.24/13  28.17/14  31.04/14  33.51/13  36.22/13  39.18/13  41.59/13  44.17/13  49.11/10  50.25/10  59.29/10  60.12/10  60.27/10 
    9 ŁBOT Łódż                           5.20/11   7.19/17   4.45/20  10.53/17   2.47/18   2.47/4    2.31/7    2.56/16   2.41/17   2.18/10   4.54/9    1.14/6    9.04/22   0.43/8    0.15/13 
  7 Jarosław Pękala                62.02  4.28/9    8.10/3   11.30/3   16.32/5   18.27/5   24.53/7   27.09/6   29.27/6   31.06/6   33.10/5   51.43/11  56.07/11  61.10/11  61.51/11  62.02/11 
    9 ŁBOT Łódż                           4.28/9    3.42/3    3.20/12   5.02/4    1.55/8    6.26/18   2.16/3    2.18/5    1.39/4    2.04/8   18.33/22   4.24/18   5.03/10   0.41/6    0.11/2  
  8 Leopold Stępień                65.15  6.34/14  10.40/9   14.28/10  19.34/7   21.40/8   27.41/11  30.21/10  32.57/9   34.44/9   37.00/9   54.59/12  58.47/12  64.12/12  64.58/12  65.15/12 
    6 MBOT Warszawa                       6.34/14   4.06/6    3.48/17   5.06/6    2.06/13   6.01/16   2.40/12   2.36/14   1.47/7    2.16/9   17.59/18   3.48/15   5.25/14   0.46/12   0.17/20 
  9 Wojciech Piotrowicz            67.30  4.07/4    8.29/4   13.11/7   23.48/12  29.39/13  36.16/14  39.33/14  42.55/14  48.23/15  51.36/14  61.00/14  62.00/13  66.32/13  67.17/13  67.30/13 
    7 PBOT Gdańsk                         4.07/4    4.22/7    4.42/19  10.37/16   5.51/19   6.37/19   3.17/16   3.22/19   5.28/22   3.13/16   9.24/13   1.00/4    4.32/6    0.45/11   0.13/9  
 10 Grzegorz Filipiak              71.08 13.23/18  17.16/16  20.35/16  25.40/13  27.42/12  33.43/12  36.11/12  38.35/12  40.24/12  42.20/12  60.49/13  65.12/14  70.14/14  70.56/14  71.08/14 
    4 W-MBOT Olsztyn                     13.23/18   3.53/4    3.19/11   5.05/5    2.02/11   6.01/16   2.28/6    2.24/8    1.49/10   1.56/5   18.29/21   4.23/17   5.02/9    0.42/7    0.12/6  
 11 Rafał Krężałek                 77.55 25.21/20  31.31/19  34.14/18  41.14/17  47.59/17  53.51/18  57.25/18  59.50/17  61.58/17  65.10/17  70.04/16  71.50/16  77.01/15  77.44/15  77.55/15 
    3 PBOT Rzeszów                       25.21/20   6.10/13   2.43/5    7.00/11   6.45/21   5.52/15   3.34/19   2.25/9    2.08/12   3.12/14   4.54/9    1.46/13   5.11/13   0.43/8    0.11/2  
 12 Piotr Ruliński                 79.23  6.31/13  16.52/15  20.34/15  28.49/15  31.31/15  38.56/15  42.23/15  45.43/15  48.07/14  52.26/15  69.59/15  71.38/15  78.08/16  79.09/16  79.23/16 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                    6.31/13  10.21/20   3.42/15   8.15/14   2.42/17   7.25/21   3.27/17   3.20/18   2.24/16   4.19/19  17.33/14   1.39/12   6.30/20   1.01/19   0.14/11 
 13 Tomasz Kotarba                 83.06  6.28/12  22.56/17  26.14/17  37.58/16  40.02/16  45.45/16  48.23/16  50.49/16  52.37/16  54.33/16  72.51/17  77.17/17  82.18/17  82.55/17  83.06/17 
    11 MBOT Kraków                        6.28/12  16.28/21   3.18/10  11.44/19   2.04/12   5.43/14   2.38/11   2.26/11   1.48/8    1.56/5   18.18/20   4.26/19   5.01/8    0.37/2    0.11/2  
 14 Marcin Bischof                 95.07 22.30/19  30.28/18  35.39/19  48.07/20  50.25/19  57.12/20  62.23/20  68.42/19  71.32/20  75.18/20  81.29/18  89.15/18  94.10/18  94.54/18  95.07/18 
    16 DBOT Wrocław                      22.30/19   7.58/18   5.11/21  12.28/20   2.18/14   6.47/20   5.11/22   6.19/20   2.50/18   3.46/17   6.11/12   7.46/20   4.55/7    0.44/10   0.13/9  
 15 Stanisław Stanowski            97.07 28.32/22  34.55/22  38.38/21  46.53/19  49.34/18  57.04/19  60.33/19  63.17/18  66.11/18  70.30/18  88.09/19  89.42/19  95.43/19  96.55/19  97.07/19 
    8 K-PBOT Bydgoszcz                   28.32/22   6.23/15   3.43/16   8.15/14   2.41/16   7.30/22   3.29/18   2.44/15   2.54/19   4.19/19  17.39/15   1.33/10   6.01/16   1.12/22   0.12/6  
 16 Tomasz Krawczyk               101.10 12.52/17  31.48/20  44.51/22  56.02/22  57.58/21  63.39/21  66.16/21  68.45/20  70.40/19  72.42/19  90.57/20  95.09/20 100.16/20 100.56/20 101.10/20 
    5 MBOT Ciechanów                     12.52/17  18.56/22  13.03/22  11.11/18   1.56/9    5.41/13   2.37/10   2.29/12   1.55/11   2.02/7   18.15/19   4.12/16   5.07/12   0.40/5    0.14/11 
 17 Krzysztof Pawlak              118.09  5.04/10  13.49/14  17.24/13  44.20/18  50.45/20  53.46/17  55.57/17  73.09/21  74.55/21  84.25/21 102.14/21 110.44/21 117.07/21 117.54/21 118.09/21 
    5 MBOT Ciechanów                      5.04/10   8.45/19   3.35/14  26.56/22   6.25/20   3.01/9    2.11/2   17.12/21   1.46/6    9.30/21  17.49/16   8.30/22   6.23/19   0.47/13   0.15/13 
 18 Krzyszof Œlšski               130.15 27.28/21  32.54/21  35.56/20  50.02/21  62.47/22  65.37/22  67.54/22  85.12/22  87.00/22  96.30/22 114.19/22 122.46/22 129.04/22 130.00/22 130.15/22 
    5 MBOT Ciechanów                     27.28/21   5.26/11   3.02/6   14.06/21  12.45/22   2.50/5    2.17/4   17.18/22   1.48/8    9.30/21  17.49/16   8.27/21   6.18/18   0.56/17   0.15/13 
 19 Adam Kłudka               PK   53.25  6.59/15  12.20/12  15.35/12  21.51/11  24.10/11  27.40/10  32.46/11  34.52/11  36.37/10  40.46/11  45.03/8   46.19/8   52.19/8   53.08/8   53.25/8  
    2 LBOT Lublin                         6.59/15   5.21/10   3.15/9    6.16/8    2.19/15   3.30/11   5.06/21   2.06/4    1.45/5    4.09/18   4.17/7    1.16/7    6.00/15   0.49/15   0.17/20 
 20 Zbigniew Mańka            PK   45.23  4.12/5    8.37/5   11.40/4   19.30/6   20.57/6   23.54/5   26.30/5   28.49/5   30.58/5   33.32/6   37.43/5   39.01/5   44.04/5   45.07/5   45.23/5  
    KU AZS UMCS Lublin                    4.12/5    4.25/8    3.03/7    7.50/13   1.27/3    2.57/6    2.36/8    2.19/6    2.09/13   2.34/11   4.11/6    1.18/9    5.03/10   1.03/21   0.16/16 
 21 Andrzej Lewczuk           PK   41.27  4.02/3    8.46/6   11.09/2   16.21/3   18.03/3   20.42/3   23.06/3   25.31/3   29.07/4   31.02/4   34.49/4   35.58/4   40.14/4   41.11/4   41.27/4  
    KU AZS UMCS Lublin                    4.02/3    4.44/9    2.23/4    5.12/7    1.42/6    2.39/3    2.24/5    2.25/9    3.36/20   1.55/4    3.47/3    1.09/5    4.16/4    0.57/18   0.16/16 
 22 Krzysztof Jarecki         PK   48.52  4.15/7   10.34/8   13.38/8   21.27/10  23.00/9   25.59/8   28.35/8   30.56/8   33.06/8   35.44/8   39.45/6   41.22/7   47.35/6   48.36/6   48.52/6  
    KU AZS UMCS Lublin                    4.15/7    6.19/14   3.04/8    7.49/12   1.33/5    2.59/8    2.36/8    2.21/7    2.10/14   2.38/12   4.01/5    1.37/11   6.13/17   1.01/19   0.16/16